Digital Minds nedir?

Dijital Minds’a hoş geldiniz! Biz başta dijital pazarlama, yazılım geliştirme, tasarım, girişimcilik gibi alanlar olmak üzere teknolojinin tüm yönlerine ilgi duyan likeminded insanlarız.

Amacımız farklı hikayeleri olan insanları bir araya getirmek, bilgi ve fikirlerini paylaşmasına ve projeler üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanımak.

Ayda bir kez online veya bir kez de offline toplantılarımıza katılabilirsiniz. Etkileşimli network etkinlikleri, atölyeler ve misafir konuşmacıların katıldığı etkinlikler için topluluğu takip etmeniz yeterli.

İşinin uzmanı tecrübeli bir profesyonel misiniz veya dijital dünyaya ilk adımlarınızı mı atıyorsunuz? Bu topluluk becerilerinizi genişletmek, meslektaşlarınızla bağlantı kurmak ve sektör trendlerini takip etmek için harika bir yer.

Yakında görüşmek üzere!

Neden Digital Minds’a katılmalıyım?

  1. Sosyalleşmek: Digital Minds benzer ilgi ve tutkulara sahip insanlarla bağlantı kurmak için var. Topluluğumuza katılmak, insanların yeni insanlarla tanışmana, arkadaş olmana ve ilişkiler kurmana olanak tanır.

  2. Bilgi Paylaşımı: Topluluğumuz, diğerlerinden öğrenmeye ve kendi bilgi ve uzmanlıklarını paylaşmaya olanak tanıyan harika insanlardan oluşuyor. Üyelere sorular sorabilir, tartışmalara katılabilir ve farklı atölyelere katılarak becerilerini ve bilgini genişletebilirsin.

  3. Kariyer Fırsatları: Digital Minds, üyelerine ağ oluşturma, mentor bulma ve yeni iş fırsatları hakkında bilgi edinme olanakları sunar. Seninle aynı sektörde yer alan üyelerine becerilerini ve başarılarını sergileme fırsatı bulabilirsin.

  4. Kişisel Gelişim: Topluluğa katılarak, kendini zorlayabilir, yeni şeyler deneme fırsatı bulabilir ve yeni deneyimler kazanabilirsin. Üyelerden öğrenebilir ve çeşitli konular hakkında perspektiflerini genişletebilirsin.

  5. İlham Bulmak: Topluluk üyeleri, sana ilham ve motivasyon kaynağı olabilir. Digital Minds üyeleri ile birlikte öğrenerek, neyin mümkün olduğunu görme şansına sahip olursun. Kendi hedeflerine ve tutkularına odaklanmak konusunda destek görürsün.


Offline Etkinlikler

Ayda bir offline etkinlikliklerde buluşuyoruz.

Ocak-Mart-Mayıs-Eylül-Kasım Aylarında

Kanyon AVM - Zemin Kat Starbucks’ta buluşuyoruz.
(Kesin gün e-posta ile bildirilir.)

Şubat-Nisan-Haziran-Ekim-Aralık Aylarında

Akasya AVM - Metro-Metrobüs girişi Starbucks üst katta buluşuyoruz.
(Kesin gün e-posta ile bildirilir.)

Online Etkinlikler

Her ay düzenli olarak misafir konuşmacılar ile online olarak buluşuyoruz.

Herhangi bir sorunuz olursa: https://twitter.com/buraksu42

Subscribe to Digital Minds

Get community updates

People

Burak Su (42)

🧠 Marketing Strategist & AI Advocate @Kroppadigital 🎯 Crafting cutting-edge strategies for #marketers ✍️ Dive into http://marketingmindset.org #PostmodernMarketing